AKÇANSA

Teknik Destek Hizmetlerimiz

Akçansa, “kalite odaklı” üretim prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren öncü bir firmadır.

Teknik Destek Departmanı, bu kapsamda müşteri memnuniyetini her anlamda sağlamak ve devam ettirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Teknik Destek Departmanı’nın başlıca amacı; Akçansa müşterilerinin ve bayilerinin sorunsuz üretim ve iş yapmasını sağlamak, teknik destek taleplerini en kısa sürede yerine getirmek ve müşterilerine farklı ürün seçenekleri ve katmadeğer kazandıracak fikirler ile yol göstermektir.

Teknik Destek Departmanı uzman personeli ile müşterilerine, bayilerine, üniversite öğrencilerine, inşaat ustalarına ve talep eden her kuruma eğitimler düzenlemektedir.

Teknik Destek Departmanı, beton laboratuvarı hizmetleri ile müşterisi olan hazır beton üreticilerinin, prekast üreticilerinin, yapı malzemesi üreticilerinin ve inşaat firmalarının standarda uygun, kaliteli ve ekonomik üretim yapmalarına yardımcı olmaktadır. Beton laboratuvarında taze beton deneyleri, sertleşmiş beton deneyleri, agrega deneyleri, katkı performans deneyleri ve reçete optimizasyon çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca firmaların kalite personeli bu laboratuvarda ihtiyaç duydukları her konuda uygulamalı eğitim alabilmektedir.

Teknik Destek Departmanı, periyodik ziyaretler ile müşteri ve bayilerinin taleplerini ve görüşlerini öğrenmekte, firmaların sorunsuz üretim yapmalarını sağlamak için zamanında bilgilendirme ve destekte bulunmakta ve en önemlisi müşterilerinin her zaman yanında ve hizmetinde olmaktadır.

Teknik Destek Departmanı üniversitelerle, ilgili dernek ve kurumlarla yakın ilişkiler içinde bulunarak hem sektör hem de müşterileri adına faydalı ve gerekli konuların takibini yapmaktadır.

Teknik Destek Departmanı, Akçansa markasının olduğu her yerde faaliyet göstermektedir.

“Akçansa müşteri ve bayileri teknik destek hizmetimizle ayrıcalıklı ve farklıdır.”