Basın Odası

Akçansa, Büyükçekmece’de Komşu Konseyi’ni düzenledi

24.12.2019

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, Büyükçekmece Fabrikası’nda paydaşları bir araya gelerek Komşu Konseyi düzenledi.

Türkiye’nin lider yapı malzeme şirketi Akçansa, sürdürülebilir kalkınmanın paydaşlarla bir arada uyum içinde çalışmaktan geçtiğine inanarak hayata geçirdiği Komşu Konseyi’ni Akçansa Büyükçekmece Fabrikası’nda düzenledi.

Komşu Konseyi ile Akçansa’nın mevcut ve planlanan çalışmaları hakkında paydaşlara bilgi veriliyor. Bu bilgiler ışığında karşılıklı görüş ve öneriler masaya yatırılıyor. Akçansa Büyükçekmece Fabrika Müdürü ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, şirkete ilişkin gelişmeler ve bilgiler, şeffaflıkla ilk ağızdan paydaşların bilgisine sunuluyor.

Komşu Konseyi’nde Akçansa iş ortakları, tedarikçileri, bayi ve müşterileri, yerel yönetimler ve diğer paydaş gruplarıyla bir araya gelen Akçansa, bu buluşmalar aracılığıyla, başarısının temelinde önemli katkıları bulunan paydaşlarıyla yaratıcı çözümler üretmeyi, kuvvetli yönlerini değerlendirmeyi ve gelişmesi gereken yönleri birlikte keşfetmeyi hedefliyor.