Mayıs 12, 2017

Akçansa

Akçansa ‘Açık Kapı Etkinlikleri’ başladı

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, Büyükçekmeceli paydaşlarını Açık Kapı Etkinlikleri kapsamında Büyükçekmece Fabrikası’nda ağırladı.

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, başarısının temelinde önemli katkıları bulunan Büyükçekmeceli paydaşlarıyla Açık Kapı Etkinlikleri kapsamında bir araya geldi. Akçansa Büyükçekmece Fabrikasında yapılan 80 dönüm peyzaj ve yeşillendirme sahasında misafirlerini ağırlayan Akçansa Büyükçekmece Fabrika Müdürü Edip Alpan, “Büyükçekmece Fabrika kapılarımızı tüm paydaşlarımıza açıyor, faaliyetlerimizi aktarıyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz” diye konuştu.

Akçansa Büyükçekmece Fabrikası’nda gerçekleşen etkinliklere Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat başta olmak üzere Büyükçekmece kamu kurumu temsilcileri, Büyükçekmece belediyesi çalışanları ve muhtarlar katılım sağladı.

ALPAN: “5 BİN KİŞİLİK AİLEYİZ”

Akçansa Büyükçekmece Fabrika Müdürü Edip Alpan, paydaşlarıyla yaratıcı çözümler üretmeyi, şirketin kuvvetli yönlerini değerlendirmeyi ve gelişmesi gereken yönleri birlikte keşfetmeyi amaçladıklarını belirtti. Akçansa’nın kurum kültüründe paydaşlarıyla sürekli diyalog halinde olarak gelecek talep, görüş ve öneriler doğrultusunda çevresel, sosyal ve ekonomik performansı hakkında şeffaf bildirimlerde bulunulan katılımcı bir yönetim anlayışı olduğunu belirten Alpan, şunları söyledi:

“Paydaş diyaloğu ve katılımcı iletişim modellerini sürdürülebilirlik stratejimizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul ediyoruz. Akçansa Açık Kapı Etkinlikleri de bu çerçevede hayata geçirdiğimiz bir proje. Büyükçekmece Fabrika kapılarımızı tüm paydaşlarımıza açıyor, faaliyetlerimizi aktarıyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz.”

Fabrika Müdürü Alpan, “1967 yılında kurulan fabrikamız ile şu anda 5.000 kişinin yaşamına dokunuyoruz. Yarattığımız istihdam ile bölgeye olumlu katkılar sağlarken, fabrikamız çevresindeki paydaşlarımızın sosyal ve kültürel çalışmalarına da destek oluyoruz. Fabrikamızın içinde 80 dönüm peyzaj ve yeşillendirme çalışması yaptığımız, şu an itibariyle 1500 adet ağaca ulaştığımız yeşil alan, 500 m2 su havzasına sahip ekolojik gölet var. Hem çevremize hem de bölgeye yatırım yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Paylaş: