Ekim 21, 2019

Akçansa

10. Betonik Fikirler Proje Yarışması’nda “Yapıda Dijital Dönüşüm” yaratacak fikirler yarışacak

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa’nın, genç fikirleri desteklemek amacıyla düzenlediği “Betonik Fikirler Proje Yarışması” bu yıl “Yapıda Dijital Dönüşüm” temasıyla onuncu kez gerçekleşiyor.

Üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans, yüksek lisans öğrencileri ve akademisyenlere açık olan yarışmaya son başvuru tarihi 28 Şubat.

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri üreticisi Akçansa’nın bu yıl 10. kez düzenlediği ‘Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuruları başladı. Öğrenci ve akademisyenlerin, “Yapıda Dijital Dönüşüm” teması altında, mevcut bir değer zincirinin dijital teknolojilerle yenilenmesi, ürün geliştirme, başarılı bir iş modelinin uygulanması, müşteri beklenti ve isteklerinin insan, iş modeli ve nesneler arası düzenleme ile çözülmesi gibi konularda inovatif fikirleri yarışacak.

Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans, yüksek lisans öğrencilerine ve akademisyenlere açık olan yarışmanın son başvuru tarihi 28 Şubat 2019. Yarışmaya öğrenciler ve akademisyenler, farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor.

Yarışma sonucunda birinci grup üyelerin HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti, ikinci grup üyeleri iPad ve üçüncü grup üyeleri Apple Watch kazanacak.

YARIŞMA TAKVİMİ

  • Başvurular: 3 Aralık – 28 Şubat 2019
  • Proje Teslim Tarihleri: 28 Şubat 2019
  • Ödül Töreni: Mayıs 2019

Paylaş: