Türkiye’nin Lider Beton Markası Betonsa

Akçansa’nın hazır beton faaliyetleri Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde kurulu 30’ayakın tesiste Betonsa markası ile başarıyla sürdürmektedir.

betonsa-logo

Akçansa müşteri odaklı projelerine artan oranda ağırlık vermektedir. Deneyimini müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanması yönünde çözümlerine yansıtarak maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen Betonsa Türkiye’nin sayılı inşaat firmalarının gerçekleştirdiği birçok prestijli projede tercih edilen marka olmuştur.

Betonsa hazır beton tesislerinde TS EN 206-1 Standardına uygun, çeşitli kıvam ve agrega dane büyüklüğü sınıflarında, C8’den C100’e kadar normal ve yüksek dayanımlı betonlar ile özel ürünler üretilmektedir. Yapının özelliklerine ve müşterinin ihtiyacına yönelik olarak geliştirilen özel ürün yelpazesi ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Pazar odaklı ve çözüm yaratan bir yaklaşımı benimseyen Akçansa, pazarlama stratejileri ve farklılaşan ürün portföyü ile sektöründe fark yaratmaktadır. Maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile müşteriler yerlerinde ziyaret edilmekte, teknik açıdan hertürlü destek en üst düzeyde sunulmaktadır. Müşteri şikayetlerinin giderilmesi ve geri bildirim süresinin kısa olması Akçansa müşteri ilişkileri politikasının temelidir.

Betonsa tesisleri Kalite Yönetim Sistemi (ISO 9001), Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001) ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS 18001)’nin bir araya gelmesiyle oluşan Entegre Yönetim Sistemi’ne sahiptir. TSE belgesine sahip hazır beton tesislerinin TSE Standartlarına uygun laboratuvarlarında, hammadde ve ürünlerle ilgili standartlarda belirtilen tüm deney ve kontroller yapılabilmektedir. Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) ve TSE tarafından periyodik olarak denetlenen tesisler, THBB tarafından verilen Kalite Güvence Sistemi (KGS) belgelerine sahiptir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

BETONSA WEB SİTESİNİ ZİYARET EDİN

ÜRÜN AİLESİ MENÜ