Basın Odası

Akçansa, Büyükçekmece’de ‘Komşu Konseyi’ Toplantısı düzenledi

17.11.2021

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, gelenekselleşen ‘Komşu Konseyi’ etkinliğini Büyükçekmece’de düzenledi.

Şirket, halihazırda devam eden ve planladığı çalışmaları hakkındapaydaşlarına bilgi verirken, karşılıklı görüş ve öneriler masaya yatırıldı.

Sürdürülebilir kalkınmanın paydaşlarla bir arada uyum içinde çalışmaktan geçtiğianlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Akçansa, Komşu Konseyi toplantısını 17 Kasımtarihinde Büyükçekmece Fabrikası’nda düzenledi.

Şirket, bölgesi için değer yaratan, sürdürülebilirlik odağında yürüttüğü faaliyetlerininyanı sıra planladığı sosyal sorumluluk çalışmaları hakkında da paydaşlarına bilgiaktardı, onların görüşlerini aldı.

Akçansa’nın komşuları ile bilgi ve deneyim paylaşımı sayesinde Büyükçekmece bölgehalkına fayda sağlayan proje ve faaliyetlere öncelik verdiğini belirten Akçansa GenelMüdürü M. Zeki Kanadıkırık şöyle devam etti; “Faaliyet gösterdiğimiz tüm bölgelerdepaydaşlarımızla yakın ilişki kurmaya, onları dinlemeye, fikir alışverişinde bulmayabüyük özen gösteriyoruz. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz Komşu Konseyi Toplantısı ilepaydaşlarımızla çözümler üretmeyi, geleceğe birlikte güçlü şekilde ilerlemeyiamaçlıyoruz”.